Vremenska napoved - Bannia
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,24 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,36 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 2,03 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 1,19 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,67 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,68 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,36 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,62 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,65 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 65% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 35% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,04 |
| 49% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,08 |
| 53% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,44 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,44 |
| 45% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,07 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,12 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,12 |
| Oblačnost: | 65% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,31 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,44 |
| 47% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,44 |
| 50% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,14 |
| 34% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 34% |
|
Vremenska napoved za vas Bannia.