Vremenska napoved - Azzago
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 24% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,39 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,92 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,74 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 83% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,04 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 1,97 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,97 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,72 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,64 |
| 76% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,17 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,34 |
| 73% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,49 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,49 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,21 |
| 71% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,21 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,12 |
| 73% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,18 |
| 91% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,05 |
| 52% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,04 |
| 65% |
|
Vremenska napoved za vas Azzago.