Vremenska napoved - Amerlingkogel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,59 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 1,21 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,73 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,17 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,14 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,41 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,42 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 2,69 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 2,69 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 3,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 3,29 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 3,36 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 3,36 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 2,55 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 2,12 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 2,12 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,79 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 2,69 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 2,69 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za 628 metrov visok vrh Amerlingkogel.