Vremenska napoved - Am ehemaligen Grenzhaus
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 62% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,26 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 2,2 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,92 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,4 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 32% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 42% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 69% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,24 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,24 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 30% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,38 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,66 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za kočo Am ehemaligen Grenzhaus.