Vremenska napoved - Alseno
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 73% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 2,15 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 25% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,42 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,88 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,37 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 2,58 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 18% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 26% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,07 |
| 44% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,35 |
| 81% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,35 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 11% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 18% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 78% |
|
Vremenska napoved za vas Alseno.