Vremenska napoved - Albitzenspitz
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,45 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,69 |
| 87% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,66 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 1,29 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 1,7 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,56 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,44 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 1,41 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,24 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 2,24 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 1,93 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,51 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,55 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,55 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 1,36 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,8 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,67 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0,31 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,08 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,14 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,18 |
| 91% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,33 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,33 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za 2971 metrov visok vrh Albitzenspitz.