Vremenska napoved - Albareto
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 77% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,51 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,21 |
| 28% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,31 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,46 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,38 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,67 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 44% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 34% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,01 |
| 73% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,01 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 26% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 54% |
|
Vremenska napoved za vas Albareto.