Vremenska napoved - Ahornspitze
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,52 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0,11 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 1,54 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 1,44 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,05 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0,78 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0,71 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,88 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0,94 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0,21 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 71% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 62% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 49% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 42% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0,02 |
| 48% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0,15 |
| 77% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0,2 |
| 94% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0,2 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,25 |
| 77% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,37 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,37 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za 2976 metrov visok vrh Ahornspitze.