Vremenska napoved - 4. Steinerner Mann
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 43% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,1 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 1 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,87 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 3,1 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 1,23 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,07 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,02 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,92 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,17 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,4 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 1,7 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 1,7 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,92 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 2,42 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 2,42 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 2,07 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 3,25 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 3,25 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 2,47 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,7 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,95 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,55 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,6 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,45 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 1207 metrov visok vrh 4. Steinerner Mann.