Vremenska napoved - Hochstein (pri Mitteralm)
Vremenska napoved Hochstein (pri Mitteralm):
Posodobljeno: 1. 04. 2026 12:31
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,28 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,27 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,34 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,34 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,57 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,49 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,35 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,28 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,87 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,82 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,82 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,65 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,65 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 97% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Hochstein (pri Mitteralm). Hochstein (pri Mitteralm) je gora v gorovju Severne apneniške Alpe (
Avstrija) na višini 1741 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani