Vremenska napoved - Geierkogel (Labotniške Alpe / Seetaler Alpen)
Vremenska napoved Geierkogel (Labotniške Alpe / Seetaler Alpen):
Posodobljeno: 15. 05. 2026 12:23
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,86 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,02 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 1,07 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 64% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 73% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,18 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,21 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,21 |
| 91% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,03 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,03 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 78% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,12 |
| 68% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,42 |
| 77% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,15 |
| 85% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,15 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,31 |
| 55% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 35% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Geierkogel (Labotniške Alpe / Seetaler Alpen). Geierkogel (Labotniške Alpe / Seetaler Alpen) je gora v gorovju Labotniške Alpe (
Avstrija) na višini 2185 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani