Hribi.net
Hribi.net
Prijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Prijava
Še niste registrirani? Registracija.
Ste pozabili geslo?
      
Anketa
Ali ste letos že bili na Golici (1835 m)?
Glasuj

Kum, razmere ?

Natisni
bos17. 05. 2026 21:10:10
Danes smo šli s cicko čez Savo in po Škratovi dolini na vrh. Ob sestopu še na Nebeško goro.
Cicka je OKjezik, poti so normalno prehodnenasmeh, razgledi pa so danes bilieek.
Potem so šli še šteti palčkevelik nasmeh in pogledati slapove Poharjevega grabna.mežikanje
zanimiv začetek1
Sava iz cicke2
cicka v akciji3
bil je nekoč mlin4
v Škratovi dolini5
zapuščeno6
ga nismo srečali7
lepo urejeno8
prav smo9
ko pokuka cerkev Marijinega vnebovzetja10
naša pot11
tam je vrh12
tukaj mimo13
pa smo na vrhu14
levo do Triglava15
glavne pa so KSA, od Kočne in Grintovca do Ojstrice16
lepa pot17
Nebeška gora, najvišji vrh občine Radeče18
Čimerno, cerkev Sv. Trojice19
pa gremo še enkrat20
se zapeljemo21
v palčkovo deželo22
vsi veselo na delo23
sta na obisku24
Sneguljčica in ... palčkov25
potem še pogledamo26
slapove27
Poharjevega grabna28
(+4)všeč
jprim18. 05. 2026 09:17:33
Lepo, krasno.
Zanima me samo, če sta še vedno 2 bolj agresivna kuža pri hiši, ki stoji na drugi strani Save.
No, na mestu ko izstopiš iz cicke.
LP!
všeč
bos18. 05. 2026 09:52:44
Ju nisem zasledil.
všeč
Stran:123...8910
Za objavo komentarja se morate prijaviti:
Uporabniško ime:
Geslo:
Prijava
V kolikor še nimate uporabniškega imena se morate najprej registrirati.
         
Copyright © 2006-2026 Hribi.net, Pogoji uporabe, Zasebnost in piškotki