Hribi.net
Hribi.net
Prijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Prijava
Še niste registrirani? Registracija.
Ste pozabili geslo?
      
Anketa
Ali se s Prevalskega Stoga (2075 m), vidi Vernar (2225 m)?
Glasuj
montagnard / Zadnja sporočila

montagnard - Zadnja sporočila

Začete teme:
Komentarji:
montagnard9. 08. 2010 23:10:15
Ima kdo izkušnje z Asolo Alpinist GV čevlji? Kakšna je primerjava z recimo Alpininim Peakom? Iščem čevlje, ki bi bili primerni za eno ali večdnevne ture v visokogorju poleti (in sicer bolj poredko tudi pozimi)pa da tudi na položnejših delih prizanesejo mojim petam. Hvala za info.
         
Copyright © 2006-2026 Hribi.net, Pogoji uporabe, Zasebnost in piškotki