Hribi.net
Hribi.net
Prijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Prijava
Še niste registrirani? Registracija.
Ste pozabili geslo?
      
Anketa
Ali se s Prevalskega Stoga (2075 m), vidi Vernar (2225 m)?
Glasuj
mira.sincek / Zadnja sporočila

mira.sincek - Zadnja sporočila

Začete teme:
Komentarji:
mira.sincek22. 05. 2009 12:37:59
Imam pitanje? Ima li na Golici (na vrhu) snijega? Sutra mislimo tamo.
Hvala
Japica1
         
Copyright © 2006-2026 Hribi.net, Pogoji uporabe, Zasebnost in piškotki