Želimlje - Sv. Marjeta na Golem (Najkrajša pot)
| Datum objave: | 30.12.2023 | | Datum GPS sledi: | 30.12.2023 |
| Dolžina poti: | 2.16 km |
| Dolžina vzpona: | 2.05 km |
| Višina vzpona: | 336 m |
| Dolžina spusta: | 0.11 km |
| Višina spusta: | 4 m |
| Začetna višina: | 321 m |
| Končna višina: | 653 m |
| Minimalna višina: | 320 m |
| Maksimalna višina: | 656 m |
| Povp. naklon vzpona: | 9° |
| Povp. naklon spusta: | 2° | | Celoten čas: | 35 min | | Postanek: | 0 min |
|
|
| Čas brez postankov: | 35 min |
| Čas vzpona: | 33 min |
| Čas vzpona brez postankov: | 33 min |
| Čas spusta: | 1 min |
| Čas spusta brez postankov: | 1 min |
| Povprečna hitrost: | 3,68 km/h |
| Povprečna hitrost brez postankov: | 3,68 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu: | 3,65 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu brez postankov: | 3,65 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu: | 4,39 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu brez postankov: | 4,39 km/h |
| Višinska hitrost pri vzponu: | 598 m/h |
| Višinska hitrost pri vzponu brez postankov: | 598 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu: | 160 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu brez postankov: | 160 m/h |
|
GPS sled je bila posneta v kopnih razmerah.
Opis GPS sledi:
Prikaz poti in podatkov na zemljevidu:
Vertikalni prerez poti:
Prenos datoteke:
Uporabnik GPS sledi sam odgovarja za svojo varnost in lastnik spletnega mesta ni odgovoren za morebitne netočne podatke.
Naključne GPS sledi:
Točke v bližini:
Ig,
Želimlje,
Golo,
Škrilje,
Sarsko,
Draga,
Ižanske toplice,
Kurešček,
Kremenica,
Dobravica,
Smrjene,
Gumnišče,
Gorenje Blato,
Glinek,
Drenik,
Podgozd,
Klada,
Rogatec nad Želimljami,
Brezje,
Dragel,
Podblato,
Brzek,
Brezovski vrh,
Gumniški vrh,
Vrh nad Želimljami,
Stražni hrib,
Sv. Marjeta,
Sv. Rupert,
Čelo,
Golec,
Stražar,
Vrhič,
Pijava Gorica,
Podreber,
Strmec,
Starigrad,
Selnik,
Dolenje Golo,
Gradišče nad Pijavo Gorico,
Mala vas,
Rogovila,
Potokarjevo brezno,
Hrastje,
Suša,
Studenec,
Krajček,
Ledine,
Gora,
Gorenje Golo,
Vrhek,
Brdo,
Ovčji vrh,
Pijavski hrib,
Ibel,
Strmec,
Nad Bočnikom,
Dačnik,
Pucljevec,
Tičnica,
Igrišče,
Zelenka,
Ugarje,
Gmajnica,
Cerkev Sv. Urh,
Planinski dom na Kureščku,
Cerkev Kraljice Miru,
Cerkev Svetega Duha,
Cerkev sv. Vida
Komentarji
Za objavo komentarja se morate prijaviti:
V kolikor še nimate uporabniškega imena se morate najprej
registrirati.