Šmartno - parkirišče iuv - Sveti večer
| Datum objave: | 28.10.2023 | | Datum GPS sledi: | 9.03.2023 |
| Dolžina poti: | 9.14 km |
| Dolžina vzpona: | 4.11 km |
| Višina vzpona: | 275 m |
| Dolžina spusta: | 5.03 km |
| Višina spusta: | 283 m |
| Začetna višina: | 240 m |
| Končna višina: | 233 m |
| Minimalna višina: | 233 m |
| Maksimalna višina: | 505 m |
| Povp. naklon vzpona: | 4° |
| Povp. naklon spusta: | 3° | | Celoten čas: | 2 h 31 min | | Postanek: | 0 min |
|
|
| Čas brez postankov: | 2 h 31 min |
| Čas vzpona: | 1 h 14 min |
| Čas vzpona brez postankov: | 1 h 14 min |
| Čas spusta: | 1 h 17 min |
| Čas spusta brez postankov: | 1 h 17 min |
| Povprečna hitrost: | 3,62 km/h |
| Povprečna hitrost brez postankov: | 3,62 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu: | 3,33 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu brez postankov: | 3,33 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu: | 3,9 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu brez postankov: | 3,9 km/h |
| Višinska hitrost pri vzponu: | 223 m/h |
| Višinska hitrost pri vzponu brez postankov: | 223 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu: | 219 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu brez postankov: | 219 m/h |
|
Opis GPS sledi:
Prikaz poti in podatkov na zemljevidu:
Vertikalni prerez poti:
Prenos datoteke:
Uporabnik GPS sledi sam odgovarja za svojo varnost in lastnik spletnega mesta ni odgovoren za morebitne netočne podatke.
Naključne GPS sledi:
Točke v bližini:
Litija,
Šmartno pri Litiji,
Podšentjur,
Širmanski Hrib,
Veliki Vrh pri Litiji,
Zagorica,
Breg pri Litiji,
Tenetiše,
Sitarjevec,
Gradiške Laze,
Leskovica pri Šmartnem,
Vintarjevec,
Dragovšek,
Štangarske Poljane,
Javorje,
Riharjevec,
Mala Kostrevnica,
Sv. Večer,
Zavrstnik,
Osredkar,
Vrh njiv,
Arhov hrib,
Rogačev grič,
Bukov hrib,
Kot,
Podroje,
Lectov grad,
Felič vrh,
Gornji Vrh,
Osrenca,
Spodnji Riharjevec,
Zgornji Riharjevec,
Krnica,
Gradišče,
Tičnica,
Kepa,
Ščit,
Vršič,
Sv. Večer,
Gril,
Ščit,
Grilovec,
Mrežnarjev hrib,
Korancije,
Plankovec,
Veliki vth,
Temelj,
Smrekar,
Bogenšperk,
Jastrebnik,
Volčja Jama,
Črni Potok,
Gradišče,
Špivec,
Deben,
Hrib,
Špiček,
Pančičev vrh,
Čelo,
Sernica,
Straža,
Jelak,
Šitenkov hrib,
Oblakov hrib,
Pečice,
Kočarski hrib,
Strešni vrh,
Konec,
Goli hrib,
Mali Oblak,
Veliki Oblak,
Tičnica,
Strmec,
Kamen,
Strmenca,
Reboljev hrib,
Mali Poščavnik,
Seč,
Resnik,
Kogel,
Veliki Poščavnik,
Cvingar,
Brkovina,
Perovškov hrib,
Pašava,
Rojca,
Roje,
Cerkev Sv. Nikolaja,
Cerkev svete Katarine,
Sveti Peter,
Andrejčkov hrib
Komentarji
Za objavo komentarja se morate prijaviti:
V kolikor še nimate uporabniškega imena se morate najprej
registrirati.