Lokve - Škol (Lokve-Škol)
| Datum objave: | 20.09.2025 | | Datum GPS sledi: | 20.09.2025 |
| Dolžina poti: | 1.66 km |
| Dolžina vzpona: | 1.45 km |
| Višina vzpona: | 254 m |
| Dolžina spusta: | 0.21 km |
| Višina spusta: | 69 m |
| Začetna višina: | 997 m |
| Končna višina: | 1181 m |
| Minimalna višina: | 947 m |
| Maksimalna višina: | 1189 m |
| Povp. naklon vzpona: | 10° |
| Povp. naklon spusta: | 18° | | Celoten čas: | 1 h 16 min | | Postanek: | 31 min |
|
|
| Čas brez postankov: | 45 min |
| Čas vzpona: | 1 h 10 min |
| Čas vzpona brez postankov: | 39 min |
| Čas spusta: | 6 min |
| Čas spusta brez postankov: | 5 min |
| Povprečna hitrost: | 1,29 km/h |
| Povprečna hitrost brez postankov: | 2,21 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu: | 1,23 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu brez postankov: | 2,2 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu: | 2 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu brez postankov: | 2,28 km/h |
| Višinska hitrost pri vzponu: | 215 m/h |
| Višinska hitrost pri vzponu brez postankov: | 385 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu: | 660 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu brez postankov: | 753 m/h |
|
GPS sled je bila posneta v kopnih razmerah.
Opis GPS sledi:
Lažja pot, cca 40 min. Markirana.
Prikaz poti in podatkov na zemljevidu:
Vertikalni prerez poti:
Prenos datoteke:
Uporabnik GPS sledi sam odgovarja za svojo varnost in lastnik spletnega mesta ni odgovoren za morebitne netočne podatke.
Naključne GPS sledi:
Točke v bližini:
Strgarika,
Čepovan,
Nemci,
Krvavec,
Lokve,
Črni vrh,
Lokovec,
Lazna,
Gorjupi,
Kolenci,
Kuščarji,
Lavtarice,
Podhotejšče,
Črnci,
Pri Cerkvi,
Novo mesto,
Na Ložinah,
Preval,
Murovec,
Pečan,
Mokrini,
Zgorelec,
Gaberk,
Veliki Kuk,
Črna Glava,
Mali Kuk,
Učje,
Rašč,
Zajceva Lezina,
Pisova,
Špik,
Duga,
Žveplenica,
Volnik,
Smrdikovec,
Drešča,
Vetrnik,
Kobilica,
Kaličev hrib,
Špik,
Korn,
Ladje,
Sleme,
Kamni breg,
Medvedji vrh,
Vratarski hrib,
Lužni hrib,
Korni hrib,
Brezov hrib,
Mali hrib,
Prezren,
Jančerijski vrh,
Spletni vrh,
Špik,
Škol (Veliki vrh),
Mali Češevnik,
Bezlavnik,
Veliki vrh,
Travni vrh,
Jelov hrib,
Murnov Košac,
Sovrob,
Koprivnik,
Stador,
Čejle,
Vrh skale,
Šprajnh,
Vrh Pleha,
Velika Ilovica,
Mala Ilovica,
Mrakov hrib,
Bezgov vrh,
Iličje,
Kres,
Vrh Teze,
Jelejnek,
Špilni hrib,
Rojčev vrh,
Benškarjev vrh,
Pirce,
Peščena glava,
Pocutov hrib,
Grič,
Hotejšč,
Bezlajci,
Petrovo brdo,
Hlipnikov hrib,
Perinov hrib,
Loholn,
Staja,
Polog,
Berbirk,
Lovski dom Čepovan,
Čepovanski dol
Komentarji
Za objavo komentarja se morate prijaviti:
V kolikor še nimate uporabniškega imena se morate najprej
registrirati.