Frohnleiten - Hochtrötsch (Trötsch)
| Datum objave: | 6.03.2023 | | Datum GPS sledi: | 27.10.2022 |
| Dolžina poti: | 5.9 km |
| Dolžina vzpona: | 5.85 km |
| Višina vzpona: | 805 m |
| Dolžina spusta: | 0.05 km |
| Višina spusta: | 1 m |
| Začetna višina: | 434 m |
| Končna višina: | 1239 m |
| Minimalna višina: | 434 m |
| Maksimalna višina: | 1239 m |
| Povp. naklon vzpona: | 8° |
| Povp. naklon spusta: | 1° | | Celoten čas: | 1 h 19 min | | Postanek: | 6 min |
|
|
| Čas brez postankov: | 1 h 13 min |
| Čas vzpona: | 1 h 18 min |
| Čas vzpona brez postankov: | 1 h 12 min |
| Čas spusta: | 0 min |
| Čas spusta brez postankov: | 0 min |
| Povprečna hitrost: | 4,46 km/h |
| Povprečna hitrost brez postankov: | 4,83 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu: | 4,48 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu brez postankov: | 4,85 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu: | 3,12 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu brez postankov: | 3,12 km/h |
| Višinska hitrost pri vzponu: | 616 m/h |
| Višinska hitrost pri vzponu brez postankov: | 668 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu: | 44 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu brez postankov: | 44 m/h |
|
GPS sled je bila posneta v kopnih razmerah.
Opis GPS sledi:
Prikaz poti in podatkov na zemljevidu:
Vertikalni prerez poti:
Prenos datoteke:
Uporabnik GPS sledi sam odgovarja za svojo varnost in lastnik spletnega mesta ni odgovoren za morebitne netočne podatke.
Naključne GPS sledi:
Točke v bližini:
Sankt Radegund bei Graz,
Kleinsemmering,
Frohnleiten,
Schöckl,
Gschwendt,
Schönau,
Badl,
Stockheim,
Pfannberg,
Tulwitz,
Diepoltsberg,
Wannersdorf,
Schrems bei Frohnleiten,
Ungersdorf,
Amstein,
Willersdorf,
Rechberg,
Laas,
Tulwitzdorf,
Schrauding,
Unterneudorf,
Schönegg,
Plenzengreith,
Lurgrotte,
Lurgrotte Semriach,
Pöllau,
Kesselfall,
Durchschlupf,
Hochglaserer,
Gschwendtberg,
Hochtrötsch,
Rinnweberkogel,
Schwarzkogel,
Fragnerberg,
Eichberg,
Krienzerkogel,
Semriach,
Möstlkogel,
Juliuswarte,
Gipfelkreuz Schöckl,
Harterberg,
Anger,
Rabenstein,
Hofstätten,
Taschen,
Unterer Windhof,
Hitzendorf,
Blumau,
Tulwitzviertl,
Repolusthöhle,
Wölling,
Breitenfeld,
Windhofkogel,
Steinkogel,
Madonnen Quelle,
Ulrichsbrunn,
Kapellenhöhle,
Frauenhöhle,
Nixhöhle,
Kesselfallschluf,
Kesselfallhöhle,
Kesselfallhalbhöhle,
Steintor,
Neudorf,
Große Badlhöhle,
Schlöglmoar,
Zinken,
Jöllerkogel,
Lammkogel,
Kaiblberg,
Gschieskogel,
Sulberg,
Niederer Schöckl,
Schöcklkopf,
Wildemannloch,
Vicogrotte,
Reithof,
Fuchskogel,
Antonienhöhe,
Lorenz Born Tatkraftsquelle,
Bloderkogel,
Bockhöhle,
Percohöhle,
Schneiderkogel,
Aragonithöhle,
Kleine Badlhöhle,
Naturbrücke,
Blasloch,
Gschwendt,
Leisenberg,
Fünffenstergrotte,
Grabhöhle,
Leiterhöhle,
Tropfsteinhöhle,
Tunnelhöhle,
Versturzhöhle,
Schöneggkogel,
Rechbergdorf,
Dreihöfen,
Obertrumm,
Bloder,
Ritzendorf,
Kögerl,
Rosa Quelle,
Desire Quelle,
Berta Quelle,
Schindlerquelle,
Albertinenquelle,
Demelius Quelle,
Pollak Quelle,
Franz Rumpelmaier,
Otto Vogl,
Rabnitzberg,
Lauskogel,
Kleines Wetterloch,
Großes Wetterloch,
Katzenbachschwinde,
Meierhöfen,
Altenhof,
Tegetthoffstein,
Frauenhöhle,
Brunnhof,
Mauritzen,
Talgrabenblick,
Rechbergkogel,
Hub,
Mitteregg,
Haaranger,
Bach,
Hochschwabblick,
Gratwohlkogel,
Adriach-Rabenstein,
Mittlerer Windhof,
Oberer Windhof,
Kambegg,
Steinplattenhöhle,
Melanie Quelle,
Kugelstein,
Schitterdorf,
Hannelore-Quell',
Béla Bartók Quelle,
Leopoldinengrotte,
Gustav Novy,
Frohnleitner Ehrenbürger Hans Rint,
Moosschacht,
Schlatzloch,
Hausmanningerdoline,
Halbhöhle,
Priessnitz Quelle,
Überhangshöhle,
Schichtfugenhöhle,
Großer Überhang,
Harnischhöhle,
Schichtgrenzhöhle,
Kluftfugenhöhle,
Nischenhöhle,
Stufengrotte,
Efeuhöhle,
Fuchsloch,
Schlufhöhle,
Römerloch,
Buchenloch,
Sattelhöhle,
Badlbachhöhle,
Hammersberg,
Höferbach,
Maisenberg,
Katharinenkirche,
Burg Rabenstein,
Schloss Isenrode,
Kassahäuschen,
St. Georg,
Meierhöfen Kapelle,
Kapelle,
Hl. Ägidius,
Friedhofskapelle Schmerzhafte Mutter,
Evangelische Bergkirche,
Mariä Himmelfahrt,
Kalvarienbergkirche,
Floriani-Kapelle,
Johannes Kapelle,
Kriegerdenkmal,
Hubertuskapelle,
Kapelle,
Katharina-Kapelle,
Liebhard-Teich,
Beerbauergraben,
Stationskapelle,
Barbara-Kapelle,
Königreichssaal Zeugen Jehovas,
Oidi Hulzhitt'n
Komentarji
Za objavo komentarja se morate prijaviti:
V kolikor še nimate uporabniškega imena se morate najprej
registrirati.