Deutschfeistritz - Kugelberg
| Datum objave: | 23.01.2024 | | Datum GPS sledi: | 19.12.2023 |
| Dolžina poti: | 1.87 km |
| Dolžina vzpona: | 1.31 km |
| Višina vzpona: | 258 m |
| Dolžina spusta: | 0.56 km |
| Višina spusta: | 33 m |
| Začetna višina: | 414 m |
| Končna višina: | 640 m |
| Minimalna višina: | 409 m |
| Maksimalna višina: | 641 m |
| Povp. naklon vzpona: | 11° |
| Povp. naklon spusta: | 3° | | Celoten čas: | 34 min | | Postanek: | 0 min |
|
|
| Čas brez postankov: | 34 min |
| Čas vzpona: | 25 min |
| Čas vzpona brez postankov: | 25 min |
| Čas spusta: | 9 min |
| Čas spusta brez postankov: | 9 min |
| Povprečna hitrost: | 3,28 km/h |
| Povprečna hitrost brez postankov: | 3,28 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu: | 3,13 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu brez postankov: | 3,13 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu: | 3,69 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu brez postankov: | 3,69 km/h |
| Višinska hitrost pri vzponu: | 617 m/h |
| Višinska hitrost pri vzponu brez postankov: | 617 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu: | 217 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu brez postankov: | 217 m/h |
|
GPS sled je bila posneta v kopnih razmerah.
Opis GPS sledi:
Prikaz poti in podatkov na zemljevidu:
Vertikalni prerez poti:
Prenos datoteke:
Uporabnik GPS sledi sam odgovarja za svojo varnost in lastnik spletnega mesta ni odgovoren za morebitne netočne podatke.
Naključne GPS sledi:
Točke v bližini:
Sankt Radegund bei Graz,
Schöckl,
Badl,
Deutschfeistritz,
Pfannberg,
Leber,
Friesach,
Diepoltsberg,
Prenning,
Peggau,
Ungersdorf,
Waldstein,
Willersdorf,
Kleinstübing,
Kickenheim,
Schrauding,
Schönegg,
Lurgrotte,
Lurgrotte Semriach,
Pöllau,
Kesselfall,
Durchschlupf,
Hohe Rannach,
Hochglaserer,
Zwölferkogel,
Geierkogel,
Schartnerkogel,
Gamskogel,
Kugelberg,
Haneggkogel,
Rinnweberkogel,
Schwarzkogel,
Fragnerberg,
Eichberg,
Krienzerkogel,
Semriach,
Möstlkogel,
Gipfelkreuz Schöckl,
Novystein,
Stille Quelle,
Bärenhöhle,
Zitoll,
Rabenstein,
Jasen,
Taschen,
Unterer Windhof,
Hitzendorf,
Steingraben,
Repolusthöhle,
Hammerbachursprung,
Madonnen Quelle,
Ulrichsbrunn,
Felstor,
Kapellenhöhle,
Frauenhöhle,
Nixhöhle,
Kesselfallschluf,
Kesselfallhöhle,
Kesselfallhalbhöhle,
Steintor,
Neudorf,
Große Badlhöhle,
Parmaseggkogel,
Lammkogel,
Niederer Schöckl,
Emilien-Quelle,
Fürwallnerhöhe,
Willkomm-Quelle,
Schöcklkopf,
Wildemannloch,
Vicogrotte,
Mitterbach Wasserfall,
Räuber-Quelle,
Fuchskogel,
Bloderkogel,
Bockhöhle,
Percohöhle,
Schneiderkogel,
Aragonithöhle,
Kleine Badlhöhle,
Naturbrücke,
KZ Gedenkstätte,
Hausberg,
Blasloch,
Marienkapelle Friesach,
Fünffenstergrotte,
Grabhöhle,
Leiterhöhle,
Tropfsteinhöhle,
Tunnelhöhle,
Versturzhöhle,
Steintor,
Schöneggkogel,
Dreihöfen,
Hiening,
Schmoll,
Rötschgraben,
Hinterberg,
Obertrumm,
Bloder,
Rosa Quelle,
Desire Quelle,
Berta Quelle,
Schindlerquelle,
Albertinenquelle,
Demelius Quelle,
Pollak Quelle,
Kleine Quelle,
Koinerberg,
Gastbauerkogel,
Kleines Wetterloch,
Großes Wetterloch,
Katzenbachschwinde,
Tegetthoffstein,
Eichberg,
Hub,
Mitteregg,
Haaranger,
Bach,
Weißeck,
Mittlerer Windhof,
Oberer Windhof,
Kreuzkogel,
Steinplattenhöhle,
Adriach - Oberreising,
Melanie Quelle,
Kugelstein,
Große Peggauer-Wand-Höhle IV-V-VI,
Draxlerkogel,
Hannelore-Quell',
Béla Bartók Quelle,
Leopoldinengrotte,
Gustav Novy,
Roschker-Quelle,
Moosschacht,
Schlatzloch,
Guanohöhle,
Peggauer Wandhöhle III,
Weites Maul,
Rittersaal,
Hausmanningerdoline,
Halbhöhle,
Priessnitz Quelle,
Überhangshöhle,
Schichtfugenhöhle,
Großer Überhang,
Harnischhöhle,
Schichtgrenzhöhle,
Kluftfugenhöhle,
Nischenhöhle,
Stufengrotte,
Efeuhöhle,
Fuchsloch,
Schlufhöhle,
Römerloch,
Buchenloch,
Sattelhöhle,
Badlbachhöhle,
Katholische Pfarrkirche heiliger Martin,
Burg Rabenstein,
Schloss Waldstein,
Schloss Isenrode,
Burg Ehrenfels,
Friedenskirche,
Kassahäuschen,
Pfarrkirche St. Radegund,
Ruine Peggau,
Hl. Ägidius,
Friedhofskapelle Schmerzhafte Mutter,
Ölbergkapelle,
Schloss Thinnfeld,
Schloss Stübing,
Kalvarienbergkirche,
Hubertuskapelle,
Bürger,
Johannes Kapelle,
Hollackner Kapelle,
Filialkirche hl. Margaretha,
Hubertuskapelle,
Stationskapelle,
Hochwasserbecken,
Oidi Hulzhitt'n
Komentarji
Za objavo komentarja se morate prijaviti:
V kolikor še nimate uporabniškega imena se morate najprej
registrirati.