| Datum objave: | 4.10.2017 | | Datum GPS sledi: | 30.09.2017 |
| Dolžina poti: | 11.04 km |
| Dolžina vzpona: | 6.01 km |
| Višina vzpona: | 1747 m |
| Dolžina spusta: | 5.03 km |
| Višina spusta: | 973 m |
| Začetna višina: | 688 m |
| Končna višina: | 1463 m |
| Minimalna višina: | 688 m |
| Maksimalna višina: | 1463 m |
| Povp. naklon vzpona: | 16° |
| Povp. naklon spusta: | 11° | | Celoten čas: | 9 h | | Postanek: | 27 min |
|
|
| Čas brez postankov: | 8 h 32 min |
| Čas vzpona: | 4 h 38 min |
| Čas vzpona brez postankov: | 4 h 30 min |
| Čas spusta: | 4 h 21 min |
| Čas spusta brez postankov: | 4 h 2 min |
| Povprečna hitrost: | 1,23 km/h |
| Povprečna hitrost brez postankov: | 1,29 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu: | 1,29 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu brez postankov: | 1,33 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu: | 1,15 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu brez postankov: | 1,25 km/h |
| Višinska hitrost pri vzponu: | 376 m/h |
| Višinska hitrost pri vzponu brez postankov: | 388 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu: | 223 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu brez postankov: | 241 m/h |
|