| Datum GPS sledi: | 15.04.2006 |
| Dolžina poti: | 5.86 km |
| Dolžina vzpona: | 5.35 km |
| Višina vzpona: | 588 m |
| Dolžina spusta: | 0.5 km |
| Višina spusta: | 31 m |
| Začetna višina: | 1235 m |
| Končna višina: | 1793 m |
| Minimalna višina: | 1230 m |
| Maksimalna višina: | 1793 m |
| Povp. naklon vzpona: | 6° |
| Povp. naklon spusta: | 4° | | Celoten čas: | 3 h 7 min | | Postanek: | 1 min |
|
|
| Čas brez postankov: | 3 h 6 min |
| Čas vzpona: | 2 h 50 min |
| Čas vzpona brez postankov: | 2 h 50 min |
| Čas spusta: | 17 min |
| Čas spusta brez postankov: | 16 min |
| Povprečna hitrost: | 1,87 km/h |
| Povprečna hitrost brez postankov: | 1,89 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu: | 1,88 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu brez postankov: | 1,89 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu: | 1,77 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu brez postankov: | 1,88 km/h |
| Višinska hitrost pri vzponu: | 207 m/h |
| Višinska hitrost pri vzponu brez postankov: | 208 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu: | 108 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu brez postankov: | 115 m/h |
|
Opis GPS sledi:
Prikaz poti in podatkov na zemljevidu:
Vertikalni prerez poti:
Prenos datoteke:
Uporabnik GPS sledi sam odgovarja za svojo varnost in lastnik spletnega mesta ni odgovoren za morebitne netočne podatke.
Sledi v bližini:
Sviščaki - Veliki Snežnik (Veliki Snežnik krožna čez Mali Snežnik),
Snežnik - Snježnik,
Sežanje - Snežnik,
Sviščaki - Mali Snežnik,
Sviščaki - Snežnik,
Grda draga - Snežnik,
Trpčane - Sviščaki,
Mašun - Snežnik,
Kalec - Sviščaki,
Leskova dolina - Snežnik,
Via Dinarica,
Notranjska planinska pot,
E6 - Evropska pešpot (Ciglarjeva pot),
STKP - Slovenska turnokolesarska pot,
Gozdna učna pot Sviščaki,
Snežnik - Snježnik,
Pot kurirjev in vezistov Točke v bližini:
Leskova dolina,
Mali Snežnik,
jama,
Gašperjev hrib,
Cifre,
Medvedova glava,
Medvedova glava,
Georg Strasse,
Andrejev studenec,
Heinrich zu Mecklenburg 19.7.1900,
Jama v ruševju,
Snežnica,
Glavica,
Holarinski vrh,
Holarinsko sedlo,
Grčovski vrh,
Kindlerjev vrh,
Karolinov vrh,
Kališki vrh,
Mali naravni most,
Čaša,
Beli vrh,
Veliki Vavkovec,
Melišje,
Ždrocle,
Pravdenjak,
Grohot,
Argan,
Mačkov vrh,
Toščak,
Medvedček,
Pleče,
Skrivni vrh,
Mali Vavkovec,
Tjura,
Sredul,
Prnjava,
Budišovec,
Kujavič,
Bukov vrh,
Škodovnik,
Zadnje omanice,
1435,
Velika Kalvarija,
Mala Kalvarija,
Lenčajev vrh,
Vrh Pekla,
Veliko Kozarje,
Stiska,
Stiska,
Šilo,
Lovska koča,
Paravićeva miza,
Škrli,
Snežnik,
Štrajk pilanskih radnika 1.V.1928. godine,
Sljeme,
Stari breg,
Lepušje,
Crna gora,
Crnolaški Berinšček,
Prezidanski Berinšček,
Polica,
Gicijev vrh,
Podobli vrh,
Karmiški vrhovi,
Kašljevac,
Srednji vrh,
Obli vrh,
Dedov vrh,
Crni vrh,
Bukova gora III,
Mali Tisovački vrh
Komentarji
|
| Gost14. 02. 2007 |
pot je zelo točna
|
|
|
Za objavo komentarja se morate prijaviti:
V kolikor še nimate uporabniškega imena se morate najprej
registrirati.