Solkan - Škabrijel, Sveta gora in Vodice (Solkan-Škabrijel-Sveta gora-Vodice-Solkan)
| Datum objave: | 11.03.2019 | | Datum GPS sledi: | 11.03.2019 |
| Dolžina poti: | 17.98 km |
| Dolžina vzpona: | 8.2 km |
| Višina vzpona: | 1160 m |
| Dolžina spusta: | 9.78 km |
| Višina spusta: | 1161 m |
| Začetna višina: | 93 m |
| Končna višina: | 92 m |
| Minimalna višina: | 91 m |
| Maksimalna višina: | 663 m |
| Povp. naklon vzpona: | 8° |
| Povp. naklon spusta: | 7° | | Celoten čas: | 3 h 36 min | | Postanek: | 0 min |
|
|
| Čas brez postankov: | 3 h 36 min |
| Čas vzpona: | 1 h 56 min |
| Čas vzpona brez postankov: | 1 h 56 min |
| Čas spusta: | 1 h 40 min |
| Čas spusta brez postankov: | 1 h 40 min |
| Povprečna hitrost: | 4,98 km/h |
| Povprečna hitrost brez postankov: | 4,98 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu: | 4,23 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu brez postankov: | 4,23 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu: | 5,84 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu brez postankov: | 5,84 km/h |
| Višinska hitrost pri vzponu: | 599 m/h |
| Višinska hitrost pri vzponu brez postankov: | 599 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu: | 693 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu brez postankov: | 693 m/h |
|
GPS sled je bila posneta v kopnih razmerah.
Opis GPS sledi:
Krožna pot, začetek in konec v Solkanu. Najprej na Škabrijel, nato na Sveto goro, Vodice ter povratek v Solkan. Skupni čas cca 4 ure.
Prikaz poti in podatkov na zemljevidu:
Vertikalni prerez poti:
Prenos datoteke:
Uporabnik GPS sledi sam odgovarja za svojo varnost in lastnik spletnega mesta ni odgovoren za morebitne netočne podatke.
Naključne GPS sledi:
Točke v bližini:
Generalu Novaku von Arientiju,
Vodni vir,
Bate,
Bitež,
Grgarske Ravne,
Sveto,
Zabrdo,
Baske,
Dragovica,
Kuk,
Spomenik alpinskim bataljonom,
Kaverna I.sv.vojne,
Kaverna I.sv.vojne,
Sveti Lovrenc,
Kamerač,
Sleme,
Škrlji,
Plana,
Kobilek,
Rebro,
Kuk,
bunker,
Košutnik,
Kaverna iz I. sv. vojne,
Kaverna iz I. sv. vojne,
Kaverna iz I. sv. vojne,
Kaverna iz I. sv. vojne,
Gora,
Kaverna iz I. sv. vojne,
Lovska družina Grgar,
Tolmun potoka slatna
Komentarji
Za objavo komentarja se morate prijaviti:
V kolikor še nimate uporabniškega imena se morate najprej
registrirati.