Mesnice - Novaška gora (Smrekovec Novaška gora)
| Datum objave: | 7.01.2025 | | Datum GPS sledi: | 27.12.2024 |
| Dolžina poti: | 12.42 km |
| Dolžina vzpona: | 6.09 km |
| Višina vzpona: | 497 m |
| Dolžina spusta: | 6.33 km |
| Višina spusta: | 480 m |
| Začetna višina: | 787 m |
| Končna višina: | 804 m |
| Minimalna višina: | 775 m |
| Maksimalna višina: | 1030 m |
| Povp. naklon vzpona: | 5° |
| Povp. naklon spusta: | 4° | | Celoten čas: | 3 h 59 min | | Postanek: | 6 min |
|
|
| Čas brez postankov: | 3 h 53 min |
| Čas vzpona: | 1 h 59 min |
| Čas vzpona brez postankov: | 1 h 58 min |
| Čas spusta: | 2 h |
| Čas spusta brez postankov: | 1 h 55 min |
| Povprečna hitrost: | 3,1 km/h |
| Povprečna hitrost brez postankov: | 3,19 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu: | 3,05 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu brez postankov: | 3,09 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu: | 3,16 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu brez postankov: | 3,28 km/h |
| Višinska hitrost pri vzponu: | 249 m/h |
| Višinska hitrost pri vzponu brez postankov: | 252 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu: | 239 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu brez postankov: | 248 m/h |
|
GPS sled je bila posneta v zimskih razmerah.
Opis GPS sledi:
Krožna pohodniška pot čez Smrekovec, nad dolino Brezovice pri Borovnici, čez Šop in Novaško goro do križišča s cesto na Krim
Prikaz poti in podatkov na zemljevidu:
Vertikalni prerez poti:
Prenos datoteke:
Uporabnik GPS sledi sam odgovarja za svojo varnost in lastnik spletnega mesta ni odgovoren za morebitne netočne podatke.
Naključne GPS sledi:
Točke v bližini:
Rakitna,
Šop (Novaška gora),
Zabočevo,
Pikovnik,
Prod,
Krimska jama,
Županov vrh,
Vrh Zala,
Krimšček,
Gabrov vrh,
Smrekovec,
Mali Srebotnik,
Rotovec,
Hudi Konec,
Na Klancu,
Boršt,
Hrib,
Žotov Grič,
Novaki,
Rotovc,
Borcema NOB,
Medvedji slap,
Slap nad preklanim balvanom,
Žegnani studenec,
Reber,
Piren pod,
Greželj,
Malnarjev hrib,
Avšnik,
Kucelj,
Rovški hrib,
Zadela,
Sleme,
Zavrh
Komentarji
Za objavo komentarja se morate prijaviti:
V kolikor še nimate uporabniškega imena se morate najprej
registrirati.