Unec (parkirišče pri AC priključku) - Unška koliševka
| Datum objave: | 26.11.2023 | | Datum GPS sledi: | 26.11.2023 |
| Dolžina poti: | 2.76 km |
| Dolžina vzpona: | 1.82 km |
| Višina vzpona: | 122 m |
| Dolžina spusta: | 0.94 km |
| Višina spusta: | 45 m |
| Začetna višina: | 518 m |
| Končna višina: | 595 m |
| Minimalna višina: | 517 m |
| Maksimalna višina: | 630 m |
| Povp. naklon vzpona: | 4° |
| Povp. naklon spusta: | 3° | | Celoten čas: | 37 min | | Postanek: | 0 min |
|
|
| Čas brez postankov: | 37 min |
| Čas vzpona: | 22 min |
| Čas vzpona brez postankov: | 22 min |
| Čas spusta: | 14 min |
| Čas spusta brez postankov: | 14 min |
| Povprečna hitrost: | 4,45 km/h |
| Povprečna hitrost brez postankov: | 4,45 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu: | 4,83 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu brez postankov: | 4,83 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu: | 3,87 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu brez postankov: | 3,87 km/h |
| Višinska hitrost pri vzponu: | 324 m/h |
| Višinska hitrost pri vzponu brez postankov: | 324 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu: | 184 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu brez postankov: | 184 m/h |
|
GPS sled je bila posneta v kopnih razmerah.
Opis GPS sledi:
Pot med Uncem in Unško koliševko po gozdnih cestah brez hudih naklonov.
Prikaz poti in podatkov na zemljevidu:
Vertikalni prerez poti:
Prenos datoteke:
Uporabnik GPS sledi sam odgovarja za svojo varnost in lastnik spletnega mesta ni odgovoren za morebitne netočne podatke.
Naključne GPS sledi:
Točke v bližini:
Postojna,
Planina,
Rakek,
Dvorec Haasberg,
Postojnska jama,
Grmada,
Unec,
Ivanje selo,
Raubarkomanda,
Planinska jama,
Škratovka jama,
Postojnska vrata,
Pečna reber,
Golobičevec,
Tolsti vrh,
Korenine,
Debeli vrh,
Kolišev vrh,
Ostri vrh,
Počivalnik,
Sovič,
Travni vrh,
Veliki naravni most,
Tkalca jama,
Pri Slovenski štangi,
Slivice,
Stražnik,
Matijev vrh,
Stari grad,
Rakovški grič,
Škrilje,
Tičnica,
Kali,
Ogorevk,
Rjavi grič,
Mali Orljek,
Veliki Orljek
Komentarji
Za objavo komentarja se morate prijaviti:
V kolikor še nimate uporabniškega imena se morate najprej
registrirati.