Vremenska napoved - Stol (Julijske Alpe)
Vremenska napoved Stol (Julijske Alpe):
Posodobljeno: 16. 05. 2026 12:07
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,01 |
| 66% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 86% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,09 |
| 86% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,59 |
| 70% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,59 |
| 82% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,26 |
| 60% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 52% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 84% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,09 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,09 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,03 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 22% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Stol (Julijske Alpe). Stol (Julijske Alpe) je gora v gorovju Julijske Alpe (
Slovenija) na višini 1673 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Bovec,
Breginj,
Čezsoča,
Italijanska kostnica nad Kobaridom,
Javoršček,
Kanin,
Kobarid,
Letališče Bovec,
Letališče Bovec,
Matajur,
Nevejski preval - Na Žlebeh / Sella Nevea,
Polovnik,
Rezija/Val Resia,
Rifugio Gilberti,
Robič,
Rogelj,
Rombon,
Stol (Kobariški),
Svinjak,
Učja,
Veliki Babanski skedenj
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani