Vremenska napoved - Na pečeh pri Črnem Vrhu
Vremenska napoved Na pečeh pri Črnem Vrhu:
Posodobljeno: 14. 05. 2026 21:51
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,63 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,26 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,33 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Na pečeh pri Črnem Vrhu. Na pečeh pri Črnem Vrhu je gora v gorovju Karavanke (
Slovenija) na višini 1318 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Begunjščica,
Belska planina (Svečica),
Bled,
Blejsko jezero,
Celovška koča / Klagenfurter Hütte,
Dom na Zelenici,
Dovje,
Hrušica,
Jesenice,
Kepa,
Koča na Golici,
Lesce,
Ljubelj,
Mojstrana (cesta v Vrata),
Moste,
Obrne (HE Soteska),
Prešernova koča na Stolu,
Žabnica / Bodental,
Zelenica
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani