Vremenska napoved - Leibnitzalm
Vremenska napoved Leibnitzalm:
Posodobljeno: 13. 05. 2026 18:56
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 1,3 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 1,56 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,27 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,13 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 3,26 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 4,2 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,68 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 2,61 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 1,22 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,6 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,55 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,76 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,67 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,68 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,43 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,31 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,31 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,16 |
| 69% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 60% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,03 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,03 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 47% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Leibnitzalm. Leibnitzalm je planina v gorovju Visoke Ture (
Avstrija) na višini 1908 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Faschingalm - Zettersfeld,
Feldkopf,
Glocknerwinkel,
Kals - Matrei,
Kals am Großglockner,
Kals am Großglockner (Adlerlounge, Cimaross),
Kalsertal,
Lienz,
Lucknerhaus,
Matrei - Bretterwand,
Matrei Hintereggkogel,
Winklern,
Zettersfeld
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani