Vremenska napoved - Kremžarjev vrh
Vremenska napoved Kremžarjev vrh:
Posodobljeno: 16. 05. 2026 07:02
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,19 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 37% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,09 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,09 |
| 94% |
|
Vremenska napoved za lokacijo Kremžarjev vrh. Kremžarjev vrh je gora v gorovju Pohorje, Dravinjske gorice in Haloze (
Slovenija) na višini 1164 metrov nad morjem.
Spletne kamere v okolici
km:
Bukovnik,
Koča pod Kremžarjevim vrhom,
Kope,
Lukov dom,
Mislinja,
Mislinja,
Radeljski prelaz,
Radlje ob Dravi,
Ribnica na Pohorju,
Ribniško Pohorje,
Slovenj Gradec,
Šmartno pri Slovenj Gradcu,
Uršlja gora,
Vič,
Zavodnje
Gore v okolici
km:
Panorame v okolici
km:
Vremenska napoved na vaši spletni strani