| Datum objave: | 4.10.2017 | | Datum GPS sledi: | 1.10.2017 |
| Dolžina poti: | 11.22 km |
| Dolžina vzpona: | 6.69 km |
| Višina vzpona: | 811 m |
| Dolžina spusta: | 4.54 km |
| Višina spusta: | 780 m |
| Začetna višina: | 1074 m |
| Končna višina: | 1105 m |
| Minimalna višina: | 1010 m |
| Maksimalna višina: | 1335 m |
| Povp. naklon vzpona: | 7° |
| Povp. naklon spusta: | 10° | | Celoten čas: | 7 h 6 min | | Postanek: | 10 min |
|
|
| Čas brez postankov: | 6 h 55 min |
| Čas vzpona: | 3 h 50 min |
| Čas vzpona brez postankov: | 3 h 45 min |
| Čas spusta: | 3 h 15 min |
| Čas spusta brez postankov: | 3 h 10 min |
| Povprečna hitrost: | 1,58 km/h |
| Povprečna hitrost brez postankov: | 1,62 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu: | 1,74 km/h |
| Povprečna hitrost pri vzponu brez postankov: | 1,78 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu: | 1,39 km/h |
| Povprečna hitrost pri spustu brez postankov: | 1,43 km/h |
| Višinska hitrost pri vzponu: | 211 m/h |
| Višinska hitrost pri vzponu brez postankov: | 216 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu: | 240 m/h |
| Višinska hitrost pri spustu brez postankov: | 246 m/h |
|